emutabakat

e-Mutabakat Avantajları

  • En büyük avantaj elbetteki zaman ve ardından da kağıt tasarrufudur. Mutabakat süreçleri hızlanır takip etmenin yanında mutabakat süreçlerinde kullanılan kişi sayısıda en aza iner.
  • Sorunlu müşterileri çok hızlı bir şekilde tespit edip onlara özel aksiyon alabilme avantajı sağlar.
  • Arşiv yönetimi sayesinde excel,word gibi uygulamalarda veri takip etmeye gerek kalmaksızın sistem üzerindeki veriye hızlı ve kolay ulaşılır.
  • Kullanımı kolay arayüzler sayesinde iş süreçlerinize kolay adapte edilir.

ConsERA e-Mutabakat

Şirketler arası alacak-borç hesaplarının eşitlenmesi olan mutabakat yazışmalarının ve BA mutabakatı (Form BA) ve BS mutabakatı (Form BS) verilerini vergi dairesine göndermeden önce karşı tarafla mutabakat sürecini telefon, posta, faks gibi yöntemlerle gerçekleştirmek uzun zaman alan süreçlerdir. Üstelik bu işlemler belirli periyodlar ile tekrarlanan rutin işlerimiz arasındadır. Mutabakat süreçlerinde yaşanan zaman kaybını düşürerek kaynaklarınızı daha verimli kullanmanız CONSERA e-Mutabakat uygulaması ile artık çok kolay.

Kaynak bağımsız entegrasyon

Kurumunuza özel şablon

Esnek Raporlama

Mutabakat süreçlerinizi dijitalleştirerek zamandan tasarruf etmeye ve yüksek oranda verimlilik artışı sağlamaya siz de hemen başlayın. ConsERA e-Mutabakat uygulaması firmaların tedarikçi ve müşterileri ile bakiyeli ve bakiyesiz cari hesap mutabakatı, Form BA ve Form BS ön mutabakatı sağlaması için geliştirilmiş çözüm olup bilinen tüm muhasebe ve ERP sistemleriyle tam entegre olarak çalışmaktadır.

Esnek Raporlama

Dashboard raporlama yapısı sayesinde bir bakışta tüm mutabakatlarınızın durumlarını görmeniz ve bilgi sahibi olmanız mümkündür. Hatta mutabakat bazlı dönemsel grafiklerde sizleri bu raporlama altyapısında bekliyor.

ConsERA’da tüm mutabakat takip ekranları excel’e aktarılabildiği için kullanıcı kendi özel rapor şablolarını oluşturabilir.

Beyannameye konu belge sayı ve ülke dağılımlı içerik raporunu tek tuş ile ConsERA’dan alabilirsiniz.

Kaynak bağımsız entegrasyon

ConsERA e-mutabakat bilinen tüm muhasebe ve ERP programlarıyla tam entegre çalışır. Basit bir excel formuyla bile mutabakat işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Mutabakat türü bağımsız e-mail tanımlama

ConsERA’da farklı mutabakat türlerine farklı e-mail tanımlayabilirsiniz. Böylece mutabakat yaptığınız firmaların farklı iş birimindeki kişilere kolay ulaşırsınız.

ConsEra e-Mutabakattan Görseller

ConsEra e-Mutabakat Uygulaması Beyanname Raporu Görünümü
ConsEra e-Mutabakat Uygulaması 12 Aylık Mutabakatın Tiplere Göre Dağılımı
İstatistiksel Verilerin Statülere Göre Dağılımını Gösteren Bölüm

Demo Talep Etmek İçin Hemen Bize Ulaşın